Dodací podmínky

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty na dobírku.

Poštovné a balné ve výši 85 Kč vč. DPH účtujeme ke každé objednávce do 500 Kč, při objednávce nad tuto částku poštovné neúčtujeme.

Veškeré zboží dodáváme také na Slovensko na dobírku + Poštovné 150 kč

.
Zásilky, které jsou nám vráceny jako nevyzvednuté, zasíláme znovu pouze na Vaše vyžádání. V tomto případě si vyhrazujeme právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zásilky.

V případě, že žádáte o výměnu zboží nebo vrácení peněz, zašlete nám výrobek zpět bez známek používání a nepoškozený, nejlépe v původním obalu s kopií platebního dokladu.
Při zaslání zpět zvolte vhodný obal, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě. Vrácené zboží také doporučujeme pojistit.
Pokud dojde k poškození zboží v důsledku nevhodného obalu, nelze je již vyměnit ani žádat za toto zboží vrácení peněz.

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky.
Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami Občanským zákoníkem (zákon č. 40/1964 Sb., v platném znění) a zákonem o ochraně spotřebitele (zákon č. 634/1992 Sb., v platném znění).
Je-li smluvní stranou podnikatel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami Obchodním zákoníkem (č. 513/1991 Sb., v platném znění).

Podáním závazné objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito Obchodními podmínkami i Reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
LHD Cosmetics s.r.o.

Špičkové výrobky pro Vaši krásu!

©LHD Cosmetics s.r.o., Potocká 53/2, 623 00 Brno-Kohoutovice
Tel: 603 765 794, email: lahoda.jan@volny.cz